Kontaktu forma

Amorfs materiāls ar augstu izturību, stingrību un cietību. To var līmēt, krāsot, lakot. Viegli metināt un apstrādāt. Liesmu slāpējošs, ķīmiski ļoti stabils. Izturīgs pret benzīnu, eļļu, atšķaidītu skābju un sārmu iedarbību. Izšķīst dihloretānā, hlorbenzolā. Tam ir tikai neliela tendence uz plaisāšanu. Materiāls pašnodziestošs pēc izņemšanas no liesmas avota, labām elektriskajām izolācijas īpašībās. Darba temperatūras diapazons - no -15 ° C līdz + 60 ° C.

Raksturojums PVC
Ilgmūžīgs. Aprakstītajam materiālam ir augstākās kvalitātes īpašības, tāpēc tas ir ļoti izturīgs pret ārējiem agresīviem faktoriem, tādējādi kļuva populārs un plaši izmantots polimēru jumtu ražošanā.
Daudzpusīgs. PVC var būt gan elastīgs, gan augstu stīvumu.
Izturību. Materiāls var ilgt gandrīz 100 gadus un vairāk.
Ugunsizturīgs. Polivinilhlorīds ir viens no liesmu slāpējošiem materiāliem. Tas tiek panākts, jo materiāla molekulas satur hloru.
Energoefektivitāte. PVC ir augstu siltumspēju. Īstenojot pārstrādes procesa atkritumus rodas milzīgs siltuma daudzum, kas tiek novadīts, lai apsildītu rūpniecības un dzīvojamo telpu, un vide netiek piesārņota.
Higiēnisks. Attiecīgais materiāls ir visizplatītākais polimērs medicīniskiem mērķiem, tai skaitā konteineru asins un plazmas  glabāšanai.
Videi draudzīgs. PVC sastāvs satur tikai 43 procentus no naftas produktiem, kas palīdz saglabāt neatjaunojamos dabas resursus.
Barjerīpašības. Šāda veida materiāls ir apveltīts ar zemu caurlaidību attiecībā uz dažādiem šķidrumiem, gāzēm un tvaikiem.
Drošība. Zinātnieki pastāvīgi atspēkoja spekulācijas, kas radās par PVC nedrošību, un ir veikuši neskaitāmus pētījumus, tāpēc tas ir visvairāk pētītais materiāls un ir pierādījis savu nekaitīgumu.
Izmaksas. Ražošana aptver materiālus, kas ir vieni no lētākajiem polimēriem, kas ļauj izveidot milzīgu skaitu produktu, kas ir aer lielisku vērtību,  kvalitāti un cenu.
Pārstrādes iespējas. PVC, salīdzinot ar citiem polimēriem, ir vairāk piemērots atkārtotai pārstrādei.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.