Kontaktu forma

J-Flex izmanto lielu popularitāti šajā nozarē kā tirgus līderis īpašo izstrādājumu ražošanā un pastāvīgi nodarbojas ar izstrādi un ražošanu, tai skaitā, metāla detektējamos silikona pārklājumus.

Tas nozīmē, ka mēs piedāvājam plašu piedāvājumu tirgum, nevis tikai preču pozīcijas, kā arī patiešām īpašus vērtējumus.

Metāla detektējamais silikona pārklājums no J-Flex satur papildinājumus, kas ir redzami metāla skanēšanas aprīkojumam, tādēļ jebkura gumijas piesārņošana, pārtikas un farmaceitisku produktu ražošana var būt viegli identificējama.

J-FLEX metāla detektējamā silikona plāksne ir izgatavota no apstiprinātiem materiāliem, kas tiek apstrādāta atbilstoši FDA prasībām.

J-Flex piedāvā izgriezumus no plāksnēm, kā arī starpliku izgatavošanu, savienojumus un nostiprinājumus, kas nepieciešami, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām. Mēs arī varam piegādāt presētus gumijas profilus, lentes, kā arī speciāli formētus komponentus no metāla detektējamajā silikonā.

Visi silikona izstrādājumi J-Flex, ieskaitot metāla detektējamās silikona plāksnes, var tikt piegādātas ar vai bez augstas temperatūras noturīga līmējošas slāņa.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.