Kontaktu forma

TESTĒŠANA UN SERTIFIKĀCIJA

Darbs ar īpaši bīstamām ķīmiskajām vielām un naftas produktiem, it sevišķi, ja pārliešana noris ūdens tilpņu tuvumā, pieprasa papildus drošību un atbilstošu sertifikāciju. Tāpēc bieži ir nepieciešama īpaša testēšana pret noplūdēm. Mūsu uzņēmums ne tikai testē katru savu izgatavoto šļūteni, bet arī var atbraukt un veikt testēšanu uz vietas ražošanā, pateicoties kompaktai aparatūrai un atļaujai izmantot testēšanas iekārtas ATEX zonās.

Pārbaudi veic, izmantojot hidrostatisko testēšanu, kuras laikā ūdens (hidro) tiek iepumpēts šļūtenē, kas pievienota uzgalim, lai radītu mākslīgu spiedienu. Ūdens no rezervuāriem nokļūst pumpī, kuram pievienota šļūtene. Pamazām pumpējot ūdeni, tiek palielināts šļūtenē esošais spiediens. Hidrostatiskajā pārbaudē maksimālais darba spiediens parasti tiek pārsniegts pusotru un vairāk reizes un tiek noturēts uz noteiktu laiku. Tas ir svarīgs faktors daudziem uzņēmumiem, kuriem ir darbs ar toksiskajām vielām. 

Testējot liela diametra šļūtenes, ar mūsu testa pumpja palīdzību var radīt līdz 80 bāru lielu spiedienu (salīdzināšanai, mašīnas riteņa gaisa spiediens ir aptuveni 2,5-3 bāri). Mazāka diametra šļūtenēm, kas domātas īpašu šķidrumu pārliešanai (piemēram, gāzes šļūtene), testa pumpis var radīt līdz 1500 bāru lielu spiedienu. Tāpēc pat visliktākajā gadījumā, šāda pārbaude norādīs, ka uzņēmums ir darījis visu, lai novērstu iespējamo katastrofu.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.