Kontaktu forma

Visa veida gultņus

Piedāvājam visa veida gultņus Jūsu iekārtām un ikdienas vajadzībām. Lai apmierinātu dažāda veida un pielietojuma tehniskos risinājumus mēs piedāvājam dažādas klases un dažādu ražotāju gultņus.

Dažreiz Jūs meklējat vislētāko gultni, jo Jūsu ražotās iekārtas pašizmaksai ir jābūt maksimāli zemai, lai Jūsu būtu konkurētspējīgs pasaules tirgū, citu reizi Jūs meklējat vislabāko risinājumu ar maksimāli ilgu kalpošanas laiku, jo vieta kur ir jāuzstāda šis gultnis ir ļoti grūti sasniedzama un Jūs varat patērēt pat pusdienu, lai tikai izjauktu savu iekārtu un riskēt ar lētu gultni Jūs nevarat, jo katra stunda kad šī iekārta Jums stāv un nenes naudu ir ļoti dārga. Tieši tāpēc mēs piedāvājam visplašāko sortimenta izvēli, lai Jūs varētu atrast maksimāli lētu vai maksimāli kvalitatīvu gultni, gultņa korpusu vai ticu detaļu.

 

Mēs piedāvājam sekojošus gultņu tipus:

  • Lodīšu: radiālie, radiāli aksiālie, divrindu pašiestādošie, atbalsta, Y tipa gultņi ar ārējo gredzenu, augstas tehnoloģijas gultņi ar keramiskiem rites elementiem, precizitātes gultņi
  • Rullīšu: cilindrisko, konisko, sfērisko rullīšu divrindu, cilindrisko rullīšu atbalsta, sfērisko rullīšu atbalsta, toroidālie sfērisko rullīšu gultņi (CARB)
  • Adatu: kombinētie, ar vai bez rites gredzeniem, atbalsta, viena virziena gultņi

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.