Kontaktu forma

Gumija ir viena no visizturīgākajām, triecienizturīgajām, pret slīdēšanu izturīgām un daudzpusīgām grīdas seguma iespējām tirgū. Mums ir plaša gumijas grīdas segumu izvēle. Gumijas grīdas segums var būt dažādās formās. Mēs piedāvājam aizsargpārklājumu gumijas grīdas ruļļu, gumijas grīdas flīžu un standarta gumijas paklāju veidā. Neatkarīgi no gumijas grīdas seguma, kuru jūs izvēlaties, tie ir izgatavoti tā, lai to būtu viegli uzstādīt.

Gumijas grīdas paklāji ir lieliska iespēja ikvienam, kuram nepieciešams gumijas grīdas segums. Šie gumijas paklāji ir pārnēsājami, padarot tos perfektu kā pagaidu vai pastāvīgu gumijas grīdas risinājumu. Mūsu gumijas grīdas segumus arī var izmantot kā sporta grīdas paklājus, suņu audzētavu paklājus, ieejas paklājus, virtuves paklājus un daudz ko citu.

Mūsu sporta zālu, garāžu un rotaļlaukumu grīdas produkti ir lieliski piemēri tam, kā gumijas grīdas flīzes un paklāji var pretoties fiziskiem bojājumiem un tikt galā ar lieliem svariem.

Smagas slodzes gumijas paklāji ir piemēroti fiziski abrazīvam pielietojumam, jo tajā ir elastīgs gumijas materiāls par pieņemamu cenu. Viena gumijas īpašība, kas palīdz tam izcelties, ir tā elastība. Neatkarīgi no tā, cik ciets vai biezs var būt smagas slodzes gumijas paklājs, tam vienmēr būs tāda elastības pakāpe, kas nav salīdzināma ar tipiskiem grīdas segumiem rūpniecības apstākļos, piemēram, cietkoksnes, flīžu, betona un asfalta.

Iemesli gumijas grīdas iegādei

Aizsardzība: Gumija ir lielisks materiāls, kas nodrošina elastīgu grīdas segumu tā unikālo fizisko īpašību dēļ. Piemēram, gumijas grīdas segums var novērst fizisku kaitējumu, kas rodas uz Jūsu esošajām grīdām.

Mīkstas virsmas: Gumija ir ļoti drošs grīdas seguma materiāls, ko izmanto daudzās aktīvās vidēs, piemēram, sporta zālēs un rotaļu laukumos. Gumijas grīdai ir arī lieliska trieciena absorbcija un ekranēšanas īpašības.

Blīvēšana: Lielākā daļa gumijas grīdas ir gandrīz necaurlaidīgas ūdens iekļūšanai. Ja jūs vēlaties to pastiprināt un padarīt to pilnīgi neaizskaramu pret šķidrumiem, pēc uzstādīšanas jūs varat aizzīmogot grīdu. Tas pārklāj materiālu ar neredzamu ķīmisko slāni, kas darbosies kā barjera pret ūdeni un traipiem. Gumijas virsmas arī palīdz aizsargāt pret mitrumu. Lai gan bieži vien tiek ignorēts kā potenciālas bīstamības avots, ūdens var izraisīt nopietnu un dārgu bojājumu.

Pieejamas dažādas faktūras: kad tiek ražota gumijas grīda, to var iestatīt un veidot tā, lai tā iegūtu dažādas faktūras. Tas var būt lieliski piemērots, lai uzlabotu grīdas slodzi.

Svarīga piezīme: Kaut arī gumija ir izturīga un ir iespēja noslaucīt lielāko daļu krāsojošo vielu, šādas vielas var izraisīt neatgriezenisku bojājumu grīdas virsmai:

  • Jebkurš naftas veids
  • Skābes vielas
  • Acetonu saturoši tīrīšanas līdzekļi
  • Terpentīnu saturoši produkti

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.