Kontaktu forma

Zīmola “GEKA” uzgaļi.

Geka uzgaļu nosaukums nāk no divu uzņēmumu GIERSNERG (GE) un KARASTO (KA) nosaukumiem. Tas ir viens no senākajiem vēsturiskajiem ātro savienojumu veidiem, kas ir īpaši specializēts darbam ar šļūtenēm ūdens sūknēšanai. Tie sākotnēji tika izstrādāti kā ugunsdzēsības šļūteņu uzgaļi, lai ātri un droši savienotu dažādu izmēru un kvalitātes ūdens šļūtenes. Būtībā tas ir ātrais savienojums netoksisku šķidrumu pārliešanai.

Šo uzgaļu priekšrocība ir saistīta ar abu savienojuma detaļu identiskumu, jo abu detaļu vītnes ir vienādas. Līdz ar to nav nepieciešamības komplektēt detaļu pārus, kā tas notiek citos savienojumos. Detaļas tiek ievietotas viena otrā un pagrieztas uz ceturtdaļu, bet iekšējā drošības blīve cieši nofiksē savienojumu. Pats savienojuma process ir ātrs un neprasa izmantot daudz spēka. Parasti tiek izmantoti šļūtenēm ar nelielu diametra izmēru.

Spiediena izturība: labi darbojas zema spiediena diapazonā.

Darba šķidrumi: parasti tiek izmantoti ūdenim vai netoksiskiem šķidrumiem, it sevišķi ugunsdzēsības šļūtenēm. Īpaša GEKA plus uzgaļu sērija ir piemērota darbam ar dzeramo ūdeni, jo tiem atbilst visiem drošības sertifikātiem, novēršot bīstamu metāla savienojumu nokļūšanu organismā. Visas gumijas un plastikas detaļas šādos uzgaļos atbilst ekoloģiskās drošības nosacījumiem, ko apstiprina atbilstoši sertifikāti.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.