Kontaktu forma

Sākot ar 2017. gadu  "Tehnisko Materiālu Sagāde" (TMS) ir kļuvusi par oficiālo pārstāvi Anglijas kompozītmateriālu šļūteņu ražotāja Novaflex Baltijā un visās SNG valstīs!

Uzņēmums Novaflex jau daudzus gadus nodarbojas ar industriālo šļūteņu ražošanu. Sākumā Novaflex savu produkciju lielākoties realizēja Ziemeļamerikas tirgū, kur arī līdz šim brīdim ir tirgus līderis. Izaugsmes procesā tika atvērta rūpnīca Anglijā (Līverpūles apkaimē), kur pēc pašu radītas tehnaloģijas tiek ražotas kompozīta šļūtenes. Uzņēmums Novaflex piedāvā visus populāros izmērus kompozīta šļūtenēm no augstākās kvalitātes sākot ar izmēru DN 25 līdz DN 200, ražojot šīs šļūtenes ruļļos līdz 40 metriem, diametru DN 250 ar garumu līdz 15 metriem. Novaflex ražotne ir aprīkota ar jaunāko aprīkojumu un ražošanas process atbilst augstākajiem pasaules standartiem. Jau šodien Novaflex šļūtenes ir atradušas savus klientus Kanādā, Eiropā, Baltijā, Krievijā un tuvajos austrumos. Atšķirībā no konkurentiem Novaflex ražotāji populāros kompozīta šļūteņu izmērus un tipus tur savā noliktavā, kas ļauj piegādāt vajadzīgos apjomus tikai dažu dienu laikā no pasūtīšanas brīža.

Mūsu uzņēmums TMS nodarbojas ar kompozīta šļūteņu tirzniecību no projektēšanas, komplektēšanu un appresēšanas Latvijā, mūsu servisa centrā: Rāmuļu iela 23, Rīga.

Mēs piedāvājam un nodrošinam kompozīta šļūteņu pilnu servisu Rīgā!

Mūsu pakalpojumi:

Mums - TMS ir savs aprīkojums, vajadzīgās zināšanas un pieredze, kā arī atļauja veikt ikgadējo hidrostatisko pārbaudi šļūtenēm, kā uz vietas mūsu servisa centrā, tā arī izbraucot pie klienta objektā. Dotā procedūra tiek veikta saskaņā ar Novaflex tehnoloģiju un izsniegto "Latvijas Jūras Administracijas" atļauju. 

Kompozīta šļūtenes ir paredzētas, gan spiedienam, gan sūkšanai. Tās ir jaunas paaudzes šļūtenes, kuras ir vieglas un ļoti elastīgas ar speciālu uzbūvi, kura sastāv no vairākiem slāņiem. Pielietojas pārsvarā industriālajā aprīkojumā, lai iekrautu vai izkrautu šķidros produktus no auto cisternām, dzelzceļa cisternam un tankkuģiem.